Print this page
Hairtrends

Something in the Air (něco je ve vzduchu) Jana Burdová Kolekce 2016

Neděle, 24 Duben 2016 16:42

Kolekce Something in the Air je velmi progresivní. Je dramatická, přitom má v sobě klid a jistotu. Spojuje maximální i minimální. Technickou geometrii s absolutní volností. Vyjadřuje přístup k životu - odvahu se odlišit a sebevědomí jít vlastní cestou.

Inspirace sedmdesátkami (seventies) a Glam rockem je pouze zdánlivá, jde o současnost. Všude kolem nás je spousta dlouhých vlasů, jsou upraveny do copů, uzlů a culíků.  Kolekce „Something in the Air“ jde dál, nabízí výzvu – splynout s davem dlouhovlásek nebo „obětovat“ část svých dlouhých vlasů nůžkám? Odlišit se? Změnit svůj styl? Kdy, když ne právě teď?

 

Fotografovali jsme na extrémně dlouhé časy, tak, aby vlasy mohly projevit svou nádhernou svobodu pohybu. Právě tu jsme se snažili zachytit na našich fotografiích.

Krátké vlasy jsou stříhány na koruně hlavy v silných liniích, aby vytvořily konkrétní tvar a styl. Jsou doplněny přesnými délkami ofin

Použité barvy vytvářejí dva styly - HighLight style je navržen v neutrálních odstínech blond až po pastelově modrou a růžovou v délkách. 

Tmavší styl nepodpoří image „hodné holky“. Hnědé barvy jsou oživeny výraznými barevnými akcenty od chladně fialové až po elektricky červenou. 

Make-up je minimální s výjimkou sytých barev, které přitahují pozornost k očím modelek.

 

Credits:

Photo: Lucie Robinson

Make-up: Eliška Matějková

Styling:Radka Sirková

 

  • Jana Burdov - Kolekce 2016 2  •