Print this page
Hairtrends

Kolekce R1 By Roman Šnajdrvint

Neděle, 24 Leden 2016 17:40

V letošním roce uvádí Roman Šnajdrvint, kadeřník a externí technolog L´Oréal Professionnel, svou první autorskou kolekci R1.

Inspirací celé kolekce se stala síla protikladů. Den a noc, světlo a stín, černá a bílá…dvě strany jedné mince nebo zcela odlišné elementy a emoce.

  

Tři modelky a jejich odlišné tváře. Něžná a přirozená ve dne, dramatická a emotivní v noci. Precizní střih, dokonalé tónování a styling podtrhující tu elektrizující rozdílnost nálad. Objevte kolekci R1 v tom správném světle.

 

Roman se zaměřuje na promyšlenou personalizaci účesu. Je pro něj důležité, aby zvolený účes seděl a byl vytvořen každému na míru. „Pro spokojenost klienta udělám maximum. Chci, aby zákazník odcházel maximálně spokojen a s výjimečným zážitkem,“ vysvětluje Roman.

 

Jako kadeřník pracuje již 10 let. Od roku 2008 jako školitel a technolog pro značku L’Oréal Professionnel.  Vzdělává kadeřníky v oblasti světových kadeřnických trendů, technik barvení a střihů. Vede také školení komunikace s klientem a propagace. Nyní působí I jako kadeřník v Ateliéru GLAM

 

www.snajdrvint.cz

  • loe-snajdrvint-115-uprava01-flat05  • loe-snajdrvint-046-uprava05  • loe-snajdrvint-268-flat05  •