top news

Events/News

Steampod 3.0 X Karl Lagerfeld

Úterý, 01 Prosinec 2020 09:50

 L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS A KARL LAGERFELD OZNAMUJÍ EXKLUZIVNÍ SPOLUPRÁCI PŘI UVEDENÍ LIMITOVANÉ EDICE PARNÍ ŽEHLIČKY “STEAMPOD”

L’Oréal Professionnel Paris a KARL LAGERFELD s potěšením oznamují uvedení limitované edice profesionální parní žehličky Steampod, které se chystá na listopad 2020. Obě ikonické značky pojí společný pařížský odkaz a nechaly se inspirovat typickým pařížským stylem, známým svojí nonšalancí, elegancí a troufalostí. Převedeno do světa vlasů, Steampod dokáže vytvářet celou škálu různých looků — od kudrnatých, přes vlnité až po rovné — a to vždy bez kompromisů pokud jde o kvalitu vlasů. Je ztělesněním „vlasů v pohybu“ a jako takový je oslavou  podstaty mnohostranného francouzského stylu, namísto jednoho univerzálního přístupu pro všechny.

Limitovaná edice Steampod v sobě kombinuje stylingové inovace a elegantní estetiku značek L’Oréal Professionnel Paris a KARL LAGERFELD.

Tenčí a odlehčený design nového Steampodu přináší zabudovanou nádržku na vodu, otočný napájecí kabel a zabudovaný hřebínek, to vše v syté, temné černé barvě. Jeho součástí je také koženkové pouzdro s reliéfní texturou pro maximální ochranu před teplem a snadné přenášení. Uvedení nového Steampodu bude doprovázet speciální kampaň, během níž se výjimečně objeví také slavná návrhářova kočka Choupette Lagerfeld.

Anne Machet, mezinárodní generální ředitelka L’Oréal Professionnel Paris: „KARL LAGERFELD a L’Oréal Professionnel Paris mají společného průkopnického ducha a pojí je také vášeň pro pařížský styl. Značka L’Oréal Professionnel se zrodila v Paříži právě z tohoto průkopnického ducha značky, která všechny své inovace přináší ke službám kadeřníků a jež se stala značkou, které důvěřují zástupy kadeřnických profesionálů. S parní žehličkou Steampod přinášíme řešení pro snadný styling vlasů: dvakrát rychlejší, dvakrát hladší než u běžných žehliček nevyužívajících páru. Přináší převratnou revoluci do života všech, kdo chtějí mít svůj účes pod absolutní kontrolou. Jsme nadšení, že nás u tohoto nového pojetí pařížského stylu pojí partnerství se značkou KARL LAGERFELD, s níž jsme vytvořili limitovanou edici, která je navržena tak, aby se stala nejžhavějším dárkem letošních Vánoc.“

Caroline Lebar, ředitelka Image & Communications značky KARL LAGERFELD: „Značka KARL LAGERFELD byla vybudována na duchu spolupráce; jsme velmi nadšení z dalšího partnerství se značkou z rodiny L’Oréal, tentokrát je to partnerství na limitované edici Steampodu s L’Oréal Professionnel Paris. Pojí nás stejné inkluzivní hodnoty a vášeň pro inovace, obě naše značky jsou zároveň velmi hrdé na svůj pařížský odkaz. Těšíme se, že  rozšíříme rozmanitou nabídku životního stylu značky KARL LAGERFELD do kategorie vlasového stylingu a budeme tento exkluzivní produkt sdílet s celosvětovou komunitou naší značky.“

 

 

Related items

 • Tajemství řady Pro Longer 01 Prosinec 2020

  Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

 • Tajemství řady Pro Longer 01 Prosinec 2020

  Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

 • GREEK HAIRDRESSING AWARDS 2019 BY ESTETICA HELLAS 01 Prosinec 2020

  Časopis Estetica Grécko už štvrtý rok po sebe zorganizoval súťaž Hair Awards 2019 / Greek Hairdressing Awards, sponzorovanú L'Oréal Professionnel, vyhlásenie víťazov sa uskutočnilo na slávnostnom ceremoniáli v Aténskej koncertnej sále.

 • Respekt a spolupráce 01 Prosinec 2020
  • Když Eugène Schueller začínal, měl podporu 50 kadeřníků. Dnes si 1,5 milionu kadeřníků na celém světě vybralo L’Oréal Professionnel a každý rok se proškolí 450 000 kadeřníků. 
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script