top news

Events/News

Classic Barbering

Čtvrtek, 26 Listopad 2020 09:10

Značka Reuzel se proslavila pomádami na vlasy, barber shopem jménem Schroem a nadšením pro klasické holičství.Na naše otázky ohledně klasického holičství a značky Reuzel odpovídá Laurence Hegarty, VP Business Development Reuzel / Schorem Barbier / The Old School Academy.

Co je klasické holičství? 

Klasické holičství je tradiční pánské kadeřnictví a holičství. Klasický holič se zaměřuje na účesy, které byly prověřeny časem (přestavme si účesy, které nosil Elvis, James Bond, Steve McQueen apod.). Jedná se tedy o nadčasový styl, a nikoli 
o výstřelky a pomíjivou módu.

V našem holičství Schorem v Rotterdamu máme na stěnách vystaveny plakáty, představující naše klasické střihy, charakteristické pro naši práci. Jsou to také jediné účesy, které v našem holičství nabízíme. Pro nás je holičství útulné místo, kde muži mohou trávit čas konverzací a příjemným klábosením. Je to místo společenského setkávání – jak my říkáme – třetí útočiště muže po domově a práci.

Co je pomáda?

Pomáda je přípravek, který dodá vlasům tvar a lesk. Používá se už 100 let. Tradičně se využíval jako pomáda tuk, v moderní době převažuje přípravek na vodní bázi, aby se snadněji smyl. My vyrábíme jak tradiční olejové pomády, tak pomády na vodní bázi, a dále tonikum na vlasy z jílu, vlákniny a tonikum na foukanou ondulaci (blowdry). Kromě toho vyrábíme přípravky na holení, péči o vousy a vlasy, tělové šampony, parfémy atd. Naším záměrem je poskytnout veškeré produkty, které používá holič, kadeřník, stylista či koncový zákazník. 

 Jak jste svou pomádu vytvořili a co je na ní tak zvláštního?

Když jsme před devíti lety otvírali naše holičství Schorem, nebyli jsme spokojeni s produkty na mužské vlasy a vousy, které tehdy byly na trhu. Takže jsme se rozhodli vyrobit si vlastní. Po četných neúspěšných pokusech v kuchyňce našeho holičství (Při jednom experimentu naše holičství skoro vyhořelo.) jsme navázali spolupráci s několika experty v oboru chemie z USA a v roce 2014, po 18 měsících práce na experimentech a složení přípravku, se podařilo jednomu chemikovi v suterénu našeho holičství vyrobit první pomádu značky Reuzel.

Pro koho je určena vaše značka?

Naše značka je určena pro všechny muže bez rozdílu a pro holiče/kadeřníky a/nebo stylisty, kteří 
o muže pečují. Naše značka je v současné době k dostání po celém světě a je distribuována do více 
než 75 zemí.

Jak se bude holičství dále vyvíjet?

Je důležité, aby naše holičství šlo s dobou, protože se stále mění styly i délky vlasů. Nyní vyrábíme produkty pro každou délku 
i strukturu vlasů včetně prášků a krémů na vlasy a vlasových sprejů.

Odkaz pro profesionály

Odkaz maloobchod

 

Media

Related items

  • Tradiční Barber - Reuzel 26 Listopad 2020

     

    • V oblasti holení, stříhání a v péči o vlasy mají více než 50leté zkušenosti. Tito rotterdamští kadeřníci se proslavili výrobou kvalitních pomád na úpravu vlasů. 

  • UMENIE STAROSTLIVOSTI O SVOJ VZHĽAD S ROBERT BRAID 26 Listopad 2020

    Zmysel pre detail a presnosť barbera. Výsledok dokonalý vzhľad. Fúzy sú podpisom štýlu, môžu zahŕňať ľubovoľnú dĺžku a odrážajú majiteľovu pravú totožnosť.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script