top news

Events/News

Aktualita: VÝSTAVA SALON INTERNATIONAL POSUNUTA DO DALŠÍHO ROKU

Středa, 02 Září 2020 09:03

Salon International v Londýně se poprvé od roku 1973 letos neuskuteční.

Organizátoři, kteří usilovali o uspořádání výstavy, která běžně láká tisíce návštěvníků ze Spojeného království a zámoří, oznámily své zdráhavě rozhodnutí odložit akci, které se měla konat od 10. do 12. října 2020.

"Když vláda Spojeného království v červenci uvolnila uspořádání výstav, byli jsme velmi nadšení a neúnavně jsme pracovali na vytvoření bezpečného prostředí, které by nám umožnilo poskytnout inspiraci a vzdělání, kterým je prohlídka známa," komentoval výkonný ředitel Hairdressers Journal, Jayne Lewis-Orr. "Toto původní oznámení však nebylo spojeno s praktickým závazkem úřadů; což znamená, že jsme mohli být nuceni v krátkém čase zrušit říjnovou událost. Nejsme připraveni vystavit našich návštěvníků nebo vystavovatelů zbytečným nákladům a nepříjemnostem se skutečnou perspektivou zrušení na poslední chvíli. "

Nové datum SALON INTERNATIONAL je 16. - 18. října 2021 na výstavišti ExCeL London, takže si datum uložte a uvidíme se příští rok.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script