top news

Events/News

TrendVision Award oslovuje všechny ambiciózní umělce

Pondělí, 31 Srpen 2020 08:50

TrendVision Award, Přijměte pozvání a staňte se součástí jedné z nejprestižnějších událostí kadeřnického roku a změřte tak sílu své zručnosti, představivosti a kreativity se stylisty a koloristy z celého světa. Vdechněte život svým vizím a dovednostem.

 

TrendVision Award je profesionální kadeřnická soutěž, kde se střetává vášeň, vize a kreativita. Tato celosvětová soutěž vás přinutí rozvinout vaše dovednosti, posílit sebedůvěru a pozvednout váš profil na sociálních sítích!

TrendVision Award oslovuje všechny ambiciózní umělce s talentem pro neobyčejné postupy a všechny trendy kadeřníky se smyslem pro bezbřehou kreativitu. Podle zadání si zvolte některou z vyhlášených kategorií, ve které chcete soutěžit. Pokud jsou vaše ambice větší, můžete se tentokrát přihlásit do více nebo do všech kategorií. Ale pozor: vždy s jinou prací.

COLOR ARTIST OF THE YEAR Důraz na preciznost barevného výsledku.

CRAFT ARTIST OF THE YEAR Důraz na dokonalou souhru barvy, střihu a stylingu.

MEN´S HAIR OF THE YEAR Důraz na celkové ztvárnění vize moderního muže.

COLOR ARTIST OF THE YEAR

JAK SE PŘIHLÁSIT

1 Umístěte vaši soutěžní fotografii finálního looku na Instagram a do popisku přidejte:

2 #CZSK_ColorArtist #CZSK_NTVA2020 , zmínit v popisku (ne v komentářích) + označit @studiowellapraha @wellaczsk

3 Do soutěže můžete přihlásit jakoukoliv fotografii účesu, která byla pořízena nejpozději 12 měsíců před přihlášením do soutěže a nebyla doposud publikována v žádné jiné soutěži.

4 Fotografie pořízené telefonem jsou naprosto přijatelné, ale je třeba dbát na co nejvyšší kvalitu soutěžního snímku. Na přihlášené fotografie bude nahlíženo stejně, ať už byly pořízeny profesionálním fotografem nebo na mobilním telefonu.

Datum uzávěrky přihlášek je 1.11.2020. Přihlášky zadané po tomto datu nemohou být přijaty.

6 Odborná porota vybere 5 finalistů. Ti budou následně vyzváni k zaslání receptury použité při vytváření looku.

7 Finále soutěže Trend Vision Award 2020 se uskuteční v průběhu prosince 2020.

Vítěz bude reprezentovat Českou/Slovenskou republiku na mezinárodním finále. Bude součástí světové elity odborníků, kteří se setkají v rámci International Trend Vision Award “Creative Retreat”. Po dobu 3 dní budou společně tvořit, vzdělávat se a slavit svůj úspěch. Toto setkání mezinárodních umělců se uskuteční v termínu 19. - 21. března 2021 a je v hodnotě 100.000 Kč.

 https://trendvision.cz - zde najdete úplné informace ohledně celé soutěže, kategorie i podmínek:) 

Related items

 • COTY PROFESSIONAL BEAUTY BRANDS NOVÁ KAPITOLA 31 Srpen 2020

  V exkluzivním prohlášení pro EsteticaNework, Coty Professional Beauty Executives sdílela další pohled na nejnovější strategický kontrolní proces společnosti a na své rozhodnutí prodat své profesionální portfolio.

 • Destination 2019 31 Srpen 2020

  Akce pro profesionály ze salonů Wella v nádherném letovisku Mazagan v Maroku! Inspirace, energie, vášeň a řemeslo, oslavující vlasy!

 • Wella Tour 2019 31 Srpen 2020

  Novou permanentní barvu Koleston Perfect, pánskou řadu SebMan, GHD a trendy na jaro-léto 2019 představila Wella Professionals na svém turné.

 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 31 Srpen 2020
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script