top news

Events/News

PŘEDSTAVUJEME KAO SALON GLOBAL EXPERIENCE 2020 Nový virtuální formát eventu pro profesionální kadeřníky

Pátek, 10 Duben 2020 08:28

Kkaždoročně  se Kao salon rodina těší na setkání v některém  ze zajímavých měst z celého světa, abychom společně oslavili naše značky Goldwell, KMS, Oribe a VARIS, a především vítěze naší každoroční kreativní kadeřnické soutěže.

Vzhledem k aktuálním událostem  a tomu, jaký to má na náš obor vliv, se bude Kao Salon Division nadále soustředit na zotavení se ze současné  krize. Plánovaný event, který se měl konat letos v říjnu v Amsterdamu, jsme proto zrušili a přetvořili jej do virtuální podoby, díky čemuž se ho bude moci zúčastnit více hostů než kdy dříve.

„I přes nebývalé výzvy v posledních týdnech, které zasáhly náš obor, jsme se dokázali jako rodina poučit, adaptovat a povstat z této krize ještě silnější. Těšíme se na to, že přivítáme naše zákazníky a partnery poprvé v novém digitálním formátu eventu, kde nebudou chybět všechny naše značky, vzdělávání, show a samozřejmě naše kreativní soutěž Global Creative Awards“, říká viceprezident kreativity a komunikace Kao salon Division, John Moroney.

Soutěž Global Creative Awards bude probíhat dle plánu a detaily vám sdělíme v příštích měsících. Termíny pro zaslání přihlášek jsou posunuty a pro technické kategorie budou  otevřeny od 15. června do 15. července a pro editorial kategorie platí nejzazší termín 31. července. Naši kadeřníci a salony tak budou  mít více času na vytváření a odeslání svých výtvorů.

 ”Kao Salon Division věří, že kreativita se nikdy nezastaví a že právě kreativita bude jedním z faktorů, který inspiruje náš obor k opětovnému růstu” řekl John Moroney, viceprezident kreativity a komunikace Kao salon Division. Letos proběhnou Global Creative Awards poprvé, jelikož nahradili nedávný Color Zoom. Global Creative Awards tak nabídnou  více příležitostí utkat se jak v technických, tak v editorial kategoriích.

Jako Kao Salon Division bychom nadále rádi pořádali soutěž Global Creative Awards, resp. část technických kategorií, na živo. Pokud to však nebude možné, budeme tento rok technické kategorie posuzovat  pouze  jako foto kategorie. Poté bude slavnostní vyhlášení přenášeno digitálně jako součást eventu ve virtuálním formátu.

 Pro více informací navštivte prosím webové stránky www.globalcreativeawards.com nebo Kao Salon Division na Facebooku

 • Global Zoom 2019 • Global Zoom 2019 • Global Zoom 2019 •  

Related items

 • POSEDLOST VLASY: PŘÍBĚH ORIBE –INTERVIEW S DANIELEM KANEREM 10 Duben 2020

  Daniel Kaner, prezident a spoluzakladatel společnosti Oribe Hair Care a zároveň skvělý řečník mluvil s časopisem Estetica o tom, jak jeho firma spojila síly s Kao Salon Division. Dotkli jsme se všech témat – od synergií, které tímto spojením vznikly, až po cesty, které nebyly tolik prozkoumány.

 • Tvůrči inspirace 10 Duben 2020

  Goldwell představil svého nového Globálního Ambassadora Angela Seminara. Jako jeden ze světově nejoslavovanějších kadeřníků bude vytvářet limitované kolekce a inspirovat inovačními produkty a službami značky Goldwell 

 • KAO SALON DIVISION OZNAMUJE INICIATIVU ZAMĚŘENOU NA OBNOVU ODVĚTVÍ 10 Duben 2020

  Divize  Kao  Salon, která má v portfoliu  značky Goldwell,  KMS  a Oribe, představila  iniciativu  Kao  Salon Industry Recovery Initiative, která má za jediný cíl pomoci salonům zotavit se z krize způsobené virem COVID-19 a začít znovu fungovat.

 • Goldwell vyhlašuje Global Creative Awards 10 Duben 2020

  Rok 2020 je pro Goldwell rokem velkých změn. Jak jistě víte, v minulosti jsme zvali kadeřníky 

  z celého světa, aby se zúčastnili naší soutěže Color Zoom Challenge, kde mohli předvést své pojetí Goldwell kolekce/trendu.

   

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script