top news

Events/News

Gratulujeme SAM VILLA - 2020 INTERNATIONAL HAIR INFLUENCER OF THE YEAR AWARD!

Pátek, 20 Prosinec 2019 09:50

International Hairdressing Awards oznámila, že Sam Villa získá toto zcela nové ocenění za svůj dopad a vliv ve světě sociálních médií a jeho pozitivní vliv v průmyslu. International Hairdressing Awards 2020 se budou konat 16. února 2020 v Madridu (Španělsko).

Organizační výbor International Hairdressing Awards se rozhodl udělit cenu International Hair Influencer of the Year Award Samovi Villa.

Villa je jedním z nejuznávanějších a nejoblíbenějších profesionálů / učitelů na světě, kromě toho, že má na Instagramu více než 800 000 sledujících,
asi 400 000 na Facebooku a více než 700 000 odběratelů na YouTube, kteří jsou nadšení fascinujícími vzdělávacími videy.

Poprvé v roce 2020 se organizace International Hairdressing Awards rozhodla udělit cenu International Hair Influlencer roku, která uzná dopad a vliv kadeřnického profesionála ve světě sociálních médií - nejen pro celkový počet následovníků / dopad na globální úrovni, ale také pro uplatnění pozitivního vlivu v průmyslu prostřednictvím příspěvků, publikací, konstruktivního přístupu a interakce s profesionály kadeřnictví.

Co však odlišuje Sama Villa od jiných osobností ve světě sociálních médií, je jeho snaha aby z tohoto média udělalo místo úcty, pozitivity a obdivu mezi kolegy. To je důvod, proč Sam podnítil hnutí #ArtistsSupportingArtists - koncept, jehož prostřednictvím komunikují (a vzájemně se podporují) v sociálních médiích s větší úctou, aby podpořil růst a vývoj profesionálů v oboru a vlasy. Závazek ukázat a jednat pozitivně na sociálních médiích s cílem vybudovat důvěru a úspěch. Kadeřníci mají tendenci vykonávat svou práci prostřednictvím vášně, takže komunikace v sociálních médiích je v tomto odvětví obzvláště citlivá: zveřejnění vaší práce pro každého, kdo vidí, je aktem odvahy, který si zaslouží respekt a podporu ... žádné zbytečné útoky. V případě Sam Villa jde o podporu jednoty v tomto odvětví: bez ohledu na přidružení ega nebo značky, Villa věří, že se lidé tohoto odvětví mohou sjednotit, aby zvýšili své standardy a zlepšili stav profesionální krásy. Aby toho dosáhl, navrhuje komunikaci na sociálních médiích se stejnou úctou, jakou bychom měli osobně, udržení záměrů komentářů pozitivní, budování důvěry, kreativity a růstu; a vyhýbejte se komentářům, které mohou způsobit bolest nebo nejistotu.

Sam Villa je spoluzakladatelem Sam Villa®, NAHA Lifetime Achievement Award 2017, člen Intercoiffure America / Canada, Za cenu předsedy Stylist Choice Award vítěze pro oblíbeného umělce platformy a pedagoga (2012, 2011 a 2007), oblíbeného celkového pedagoga Rok (2015) a globální umělecký velvyslanec pro Redken 5th Avenue.

První vydání International Hairdressing Awards spojilo všechna skvělá jména kadeřnického světa v Madridu a druhé vydání slibuje zvýšit laťku akce, která se má stát nejdůležitější v tomto odvětví na mezinárodní úrovni. Patnáct finalistů této soutěže druhého ročníku se zúčastní akce i prestižní porota tvořená pěti prestižními profesionály: Antoinette Beenders, Tabatha Coffey, Robert Lobetta, Beverly C. a Tono Sanmartín.

International Hairdressing Awards jsou nezávislou kosmetickou organizací, která je poháněna kadeřníky a která byla od svého založení podporována dvěma hlavními sponzory mezinárodního významu, kteří věří v poselství a poslání těchto cen: Revlon Professional® a Salon Look Madrid-Ifema. Obě vysoce uznávané firmy vsadily vysoké a kombinované síly, aby se tato soutěž stala mezinárodním úspěchem, a také časopis Estetica Magazine jako globální mediální partner s 22 vydáními po celém světě, které pokryjí a pomohou v úsilí této úžasné události. Jako sponzor také působí Beauty Underground.

 Pro více informací navštivte www.ihawards.com

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script