top news

Events/News

Goldwell vyhlašuje Global Creative Awards

Pátek, 20 Prosinec 2019 09:06

Rok 2020 je pro Goldwell rokem velkých změn. Jak jistě víte, v minulosti jsme zvali kadeřníky 

z celého světa, aby se zúčastnili naší soutěže Color Zoom Challenge, kde mohli předvést své pojetí Goldwell kolekce/trendu.

 

Soutěž se od roku 2020 bude jmenovat Global Creative Awards a je zaměřená hlavně na vaši kreativitu. Hlavní rozdíl v nové soutěži je ten, že stylisté mají volnou ruku k vyjádření své jedinečné vize a nemusí se již pevně držet mantinelů, které udával roční trend Goldwell. Podle Johna Moroney, kreativního ředitele Goldwell, chtějí dnešní stylisté ukázat svou vlastní originalitu a nekopírovat inspiraci někoho jiného. Věříme, že teď je čas ukázat světu, co opravdový kreativec musí mít: představivost, tvořivost a schopnost inspirovat. “Od roku 2020 se tedy mohou naši stylisté zúčastnit soutěže dvěma způsoby – budˇ v jedné ze tří kategorií Technical Awards, nebo v jedné ze čtyř kategorií Editorial Awards:

 

 TECHNICAL  AWARDS  


Kreativita, která začíná pořízením fotografie a končí živou soutěží. Color Zoom Challenge léta vyvolával soutěživost u tisíců stylistů a nyní na tuto tradici strhujícím způsobem navazuje.


// new talent colorist of the year: 


Chce dokázat světu, že věk není předpokladem pro mimořádnou kreativitu a možnost předvést svůj talent a technickou zručnost. Kreativní kategorie je pro ty, kteří mají méně než 5 let kadeřnické praxe. 


// creative colorist of the year:


Vrcholná koloristická soutěž. Soutěžící v této kategorii ztvárňují svou vizi pomocí působivé fotografie, kterou pak musí přetvořit v živé vystoupení před mezinárodním publikem. Tato kategorie je určena všem stylistům, kteří mají vášeň a touhu soutěžit ve světě barev. 


// creative haircutter of the year:


Tato nová kategorie je otevřena všem kadeřníkům, jejichž vášní je střih. V této kategorii kadeřníci vytvoří svoji vizi nejdřív s pomocí fotografie,  pak svoje dílo přetvoří při soutěži naživo. 


Účastníci technických kategorií se musí nejdříve zúčastnit národního kola se svou fotografií a vyhrát ho, tedy stejně, jako tomu bylo doposud. Poté budou mít zlatí vítězové možnost utkat se v celosvětovém kole soutěže naživo.


EDITORIAL AWARDS

Tato část zahrnuje čtyři nové zajímavé kategorie výlučně fotografické mezinárodní soutěže a představuje vrchol v oboru redakční kreativity.


// men‘s hairstylist of the year:


Stylisté mohou prokázat své umění v pánském stylingu a holičství vytvořením špičkových pánských looků.


// salon team of the year:  


Tato kategorie je skvělou příležitostí, aby salon jako tým prokázal svou kreativitu vytvořením společné kolekce, která reprezentuje jejich salon jako celek.


// avant garde stylist of the year: K získání této ceny musí stylisté posunout hranice konvenčního stylingu a nebát se svou kolekcí inspirovat ostatní. 


// editorial colorist of the year:  

V této kategorii musí stylisté vyjádřit svou vizi a vytvořit editorial kolekci, která prokáže jejich kreativitu v barvě a stylingu. 


Soutěžící v redakčních kategoriích se musí utkat s ostatními účastníky na mezinárodní úrovni výlučně fotografické soutěže.


Vítězové každé z uvedených kategorií v mezinárodním kole si zaslouží uznání a odměnu za všechno vynaložené tvůrčí úsilí. Kromě ceny dostanou od firmy Goldwell redakční prostor na globální úrovni a příležitost zúčastnit se fotografování v případě technické soutěže
a finanční odměnu v hotovosti v případě redakční soutěže. Vítězové prvního ročníku Global Creative Awards budou vyhlášeni během konání Kao Salon Global Experience Event v Amsterodamu v říjnu 2020.

 

Vítězové prvních globálních kreativních cen budou vyhlášeni na Kao Salon Global Experience Event, který se bude konat v Amsterdamu v říjnu 2020.

 

Další informace, týkající se mimo jiné požadavků a pravidel soutěže Global Creative Awards KLIKNĚTE ZDE

 

  • 190726_BTS_GW_CZ20_0720-RGB  • BTS_GW_CZ20_120219_1039_RGB  • BTS_GW_CZ20_130219_0737_RGB  • GW_ColorZoom_110219_0828  • GW_ColorZoom_110219_1236  • GZ18_3K20917  • GZ18_3K21249  • GZ18_3K21360-1  • GZ18_3K30497  •  

Media

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script