top news

Events/News

Goldwell vyhlašuje Global Creative Awards

Pátek, 20 Prosinec 2019 09:06

Rok 2020 je pro Goldwell rokem velkých změn. Jak jistě víte, v minulosti jsme zvali kadeřníky 

z celého světa, aby se zúčastnili naší soutěže Color Zoom Challenge, kde mohli předvést své pojetí Goldwell kolekce/trendu.

 

Soutěž se od roku 2020 bude jmenovat Global Creative Awards a je zaměřená hlavně na vaši kreativitu. Hlavní rozdíl v nové soutěži je ten, že stylisté mají volnou ruku k vyjádření své jedinečné vize a nemusí se již pevně držet mantinelů, které udával roční trend Goldwell. Podle Johna Moroney, kreativního ředitele Goldwell, chtějí dnešní stylisté ukázat svou vlastní originalitu a nekopírovat inspiraci někoho jiného. Věříme, že teď je čas ukázat světu, co opravdový kreativec musí mít: představivost, tvořivost a schopnost inspirovat. “Od roku 2020 se tedy mohou naši stylisté zúčastnit soutěže dvěma způsoby – budˇ v jedné ze tří kategorií Technical Awards, nebo v jedné ze čtyř kategorií Editorial Awards:

 

 TECHNICAL  AWARDS  


Kreativita, která začíná pořízením fotografie a končí živou soutěží. Color Zoom Challenge léta vyvolával soutěživost u tisíců stylistů a nyní na tuto tradici strhujícím způsobem navazuje.


// new talent colorist of the year: 


Chce dokázat světu, že věk není předpokladem pro mimořádnou kreativitu a možnost předvést svůj talent a technickou zručnost. Kreativní kategorie je pro ty, kteří mají méně než 5 let kadeřnické praxe. 


// creative colorist of the year:


Vrcholná koloristická soutěž. Soutěžící v této kategorii ztvárňují svou vizi pomocí působivé fotografie, kterou pak musí přetvořit v živé vystoupení před mezinárodním publikem. Tato kategorie je určena všem stylistům, kteří mají vášeň a touhu soutěžit ve světě barev. 


// creative haircutter of the year:


Tato nová kategorie je otevřena všem kadeřníkům, jejichž vášní je střih. V této kategorii kadeřníci vytvoří svoji vizi nejdřív s pomocí fotografie,  pak svoje dílo přetvoří při soutěži naživo. 


Účastníci technických kategorií se musí nejdříve zúčastnit národního kola se svou fotografií a vyhrát ho, tedy stejně, jako tomu bylo doposud. Poté budou mít zlatí vítězové možnost utkat se v celosvětovém kole soutěže naživo.


EDITORIAL AWARDS

Tato část zahrnuje čtyři nové zajímavé kategorie výlučně fotografické mezinárodní soutěže a představuje vrchol v oboru redakční kreativity.


// men‘s hairstylist of the year:


Stylisté mohou prokázat své umění v pánském stylingu a holičství vytvořením špičkových pánských looků.


// salon team of the year:  


Tato kategorie je skvělou příležitostí, aby salon jako tým prokázal svou kreativitu vytvořením společné kolekce, která reprezentuje jejich salon jako celek.


// avant garde stylist of the year: K získání této ceny musí stylisté posunout hranice konvenčního stylingu a nebát se svou kolekcí inspirovat ostatní. 


// editorial colorist of the year:  

V této kategorii musí stylisté vyjádřit svou vizi a vytvořit editorial kolekci, která prokáže jejich kreativitu v barvě a stylingu. 


Soutěžící v redakčních kategoriích se musí utkat s ostatními účastníky na mezinárodní úrovni výlučně fotografické soutěže.


Vítězové každé z uvedených kategorií v mezinárodním kole si zaslouží uznání a odměnu za všechno vynaložené tvůrčí úsilí. Kromě ceny dostanou od firmy Goldwell redakční prostor na globální úrovni a příležitost zúčastnit se fotografování v případě technické soutěže
a finanční odměnu v hotovosti v případě redakční soutěže. Vítězové prvního ročníku Global Creative Awards budou vyhlášeni během konání Kao Salon Global Experience Event v Amsterodamu v říjnu 2020.

 

Vítězové prvních globálních kreativních cen budou vyhlášeni na Kao Salon Global Experience Event, který se bude konat v Amsterdamu v říjnu 2020.

 

Další informace, týkající se mimo jiné požadavků a pravidel soutěže Global Creative Awards KLIKNĚTE ZDE

 

 • 190726_BTS_GW_CZ20_0720-RGB • BTS_GW_CZ20_120219_1039_RGB • BTS_GW_CZ20_130219_0737_RGB • GW_ColorZoom_110219_0828 • GW_ColorZoom_110219_1236 • GZ18_3K20917 • GZ18_3K21249 • GZ18_3K21360-1 • GZ18_3K30497 •  

Media

Related items

 • GLOBAL ZOOM 2019 vo Viedni: mesto hudby oslavuje kaderníckych umelcov 20 Prosinec 2019

  Spoločnosti Goldwell & KMS Global Zoom pozvala kaderníkov z celého sveta aby sa stretli v rakúskom hlavnom meste, a oslávili 17. ročník svojej medzinárodnej akcie.

 • Život v barvách 20 Prosinec 2019

  Představte si dokonalou barvu vlasů. Nyní ji nechte zazářit. Objevte efekt Elumenated. Úplně nový svět neuvěřitelných barev a zářivého lesku. #GOLDWELLCOLORMANIA. 

 • New Cover ESTETICA Czech & Slovek 20 Prosinec 2019

  Kolekce “Buď Svá” Leona Michalová

  Svou práci demonstruji, že v jakémkoli účesu je možné zvýraznit nepatrné detaily, které přirozeně dotvoří jedinečný originál, který je nositelný bezprostředně po probuzení... a šálku ranní kávy ;)

 • Goldwell Colorance 20 Prosinec 2019

  Goldwell představuje novou servisní kolekci, která je věnována již zavedené produktové řadě Colorance. Sedm nových looků 

  ukazuje, jak mohou stylisti vyjádřit různé podoby klientovy osobnosti.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script