top news

Events/News

COTY PROFESSIONAL BEAUTY BRANDS NOVÁ KAPITOLA

Neděle, 27 Říjen 2019 10:24
(ve směru hodinových ručiček zleva shora): Sylvie Moreau, prezidentka Coty Professional Beauty; Nový Koleston Perfect ME+ uvedený na trh v roce 2018; O.P.I. Scotland Collection; Umělci a vedení Wella sdílejí jeviště během nedávného globálního mediálního dne Coty v Lisabonu. V exkluzivním prohlášení společnosti EsteticaNework.Coty Professional Beauty Executives sdíleli další pohled na nejnovější strategický kontrolní proces společnosti a na své rozhodnutí prodat své profesionální portfolio.

V exkluzivním prohlášení pro EsteticaNework, Coty Professional Beauty Executives sdílela další pohled na nejnovější strategický kontrolní proces společnosti a na své rozhodnutí prodat své profesionální portfolio.

Po 3 letech, kdy společnost Coty dosáhla výjimečného pokroku při stabilizaci a konsolidaci svého klíčového profesionálního kosmetického průmyslu, bylo rozhodnuto zaměřit se více na vůně a kosmetiku.

Ve strategickém vyhlášeném zveřejněném v pondělí bylo potvrzeno, že cílem je, aby akvizice proběhla do léta 2020 s očekáváním, že na jaře bude jasnější. Profesionální portfolio společnosti Coty zahrnuje přední průmyslové značky jako Wella Professionals, O.P.I., ghd, Nioxin, System Professional, Sebastian, Kadus, Londa, Clairol Professional a Sassoon. Zatím není jisté, co bude konečný seznam obsahovat, protože některé značky z portfolia spotřebitelského maloobchodu společnosti Coty jsou také v rozsahu.

I když společnost Coty v současné době není schopna komentovat jména všech zúčastněných stran, není pochyb o tom, že aktiva určená k akvizici budou pro řadu potenciálních kupců velmi atraktivní a možnosti společnosti Coty zůstávají otevřené jak z hlediska strategického, tak finančního. Rozhodnutí prodat portfolio profesionálních značek se shoduje s význačným mezníkem pro společnost. V roku 2020 si připomínáme 140. výročí globální barev značky salonů #1, Wella Professionals: „Je to pouze s trvalou vášní a důvěrou tolika talentovaných umělců, ambasadorů. a obchodním partnerům, kterým se Wella po mnoho let daří, “poznamenal Randall Chinchilla, viceprezident Influencer Marketing a Corporate Affairs Coty Professional Beauty. "Naší nadějí je zůstat na této vzrušující cestě po mnoho dalších let s našimi cennými partnery v oboru."

Sylvie Moreau, prezidentka Coty Professional Beauty, dospěla k závěru: „Za poslední tři roky jsme se s Coty dokázali upevnit naše podnikání a položit pevný základ, o kterém se domníváme, že nás připraví k úspěchu v této nadcházející kapitole. Společně s tisíci partneri po celém světě jsme si vybudovali pozici globálního hráče # 2 v profesionálním kosmetickém průmyslu, který obsluhuje více než 250 000 kadeřnických a nehtových salonů ve více než 100 zemích.

„Jsem hrdý na to, čeho jsme společně dosáhli, a je mi ctí, že budu i nadále řídit toto podnikání a jeho lidi,“ dodal Moreau. „Chceme se soustředit na to, abychom našim zákazníkům poskytovali dokonalost a těšíme se na to, že se naše a jejich podniky dostanou na další úroveň.“

Related items

 • Destination 2019 27 Říjen 2019

  Akce pro profesionály ze salonů Wella v nádherném letovisku Mazagan v Maroku! Inspirace, energie, vášeň a řemeslo, oslavující vlasy!

 • Wella Tour 2019 27 Říjen 2019

  Novou permanentní barvu Koleston Perfect, pánskou řadu SebMan, GHD a trendy na jaro-léto 2019 představila Wella Professionals na svém turné.

 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 27 Říjen 2019
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 27 Říjen 2019
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script