top news

Events/News

Destination 2019

Čtvrtek, 03 Říjen 2019 09:33

Akce pro profesionály ze salonů Wella v nádherném letovisku Mazagan v Maroku! Inspirace, energie, vášeň a řemeslo, oslavující vlasy!

Perfektní vizuální dovolenou odstartovala Wella Professionals vystoupením vítězů soutěže Destination Dream Team, což je tým, složený z 6 umělců ze 6 různých zemí. Zaměřili se na barvu v podání s Koleston Perfect ME+.

Reiner Sauter, viceprezident Coty Creative Hair, hovořil s publikem o posunu v tom, jak vidíme trendy dnes. Velmi inspiratívni a vizuální cesta.  Globální tvůrčí umělec Alexis Ferrer ukázal publiku svou inspiraci z barcelonských módních přehlídek, kreativní barva a tvary vlasů, byla to ohromující show.  Vzdělávání bylo hlavním tématem dne 2, 
4 semináře Look & Learn od profesionálních globálních umělců Wella. Robert Eaton pomocí působivých nástrojů s barvou KPME + , ukázal různé úrovně krytí. Romeu Felipe se svými ohromujícími blondýnkami, vytvořenými pomocí Blondor a Illumina. Alexis Ferrer využíval své tvůrčí schopnosti a barevné portfolio Wella. Darren Ambrose svou střihací technikou a stylingem vytvořil jedinečný haute couture look.

Absolutní sestava snů! Sdíleli svá tajemství, rady a tipy, jak dosáhnout těchto výsledků v salonu. Poslední den začal exkluzivním seminářem Backstage Pass s charismatickým Aubrey Loots, který nás provedl životem jako zákulisím na módních přehlídkách, jak dosáhnout redakčního vzhledu pomocí rychlých a jednoduchých, ale velmi účinných technik. 20 velmi šťastných členů publika vyhrálo příležitost připojit se k němu v zákulisí v Londýně, Paříži nebo New York Fashion Week!  Slavnostní večer The Stage začal  Guy Kleinhaus, který vnesl energii do místnosti svou osobností a zábavnou show s modely. Nádherná práce a talent! Wella Professionals Global Ambassador Romeu Felipe se svými krásnými modely „mechas criativas“ a tým Darren Ambros a Robert Eaton se svou „Best of British“. Byla to majestátní přehlídka, krásně ženských, až energicky jasných modelů, přinášejících zpět punk a glam a rockové pohledy.

Media

Related items

 • Wella Tour 2019 03 Říjen 2019

  Novou permanentní barvu Koleston Perfect, pánskou řadu SebMan, GHD a trendy na jaro-léto 2019 představila Wella Professionals na svém turné.

 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 03 Říjen 2019
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 03 Říjen 2019
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
 • Oslava úcesů Trend Vision 03 Říjen 2019
  • Jedinečné soutěže s mezinárodním finálovým zakončením a významná kadeřnická událost National Trend Vision Award vyhlásila vítěze národního kola.
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script