top news

Events/News

Top News

Nelámte si hlavu s lámavosťou vlasov. Nechajte si poradiť od odborníka

Divize  Kao  Salon, která má v portfoliu  značky Goldwell,  KMS  a Oribe, představila  iniciativu  Kao  Salon Industry Recovery Initiative, která má za jediný cíl pomoci salonům zotavit se z krize způsobené virem COVID-19 a začít znovu fungovat.

Koncept izolace celého profesionálního vlasového průmyslu od jeho klientů na dobu neurčitou je pro nás velmi těžké.

Kkaždoročně  se Kao salon rodina těší na setkání v některém  ze zajímavých měst z celého světa, abychom společně oslavili naše značky Goldwell, KMS, Oribe a VARIS, a především vítěze naší každoroční kreativní kadeřnické soutěže.

Věnované globální kadeřnické komunitě Schwarzkopf Professional. Podpora pomocí stránky 'HelpYourSalon.com Kadeřnická iniciativa solidarity…

Za posledních 10 let představila Estetica Turkey největší a nejlépe navštěvovanou vlasovou událost v zemi: Hairist Hairdressing Day.

Letošní vítěz soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards byl představen na slavnostním Galavečeru ve Foru Karlín. Vítězkou se stala Leona Michalová, která získala titul Kadeřník roku 2019.

Strana 1 z 9
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script